Vinotéka

Vinotéka

ítáme vás v naší vinotéce, kde naleznete vína z celého světa.

Vinotéka je nedílnou součástí našeho projektu Budamont Herink. Nachází se ve spodní části celého areálu v prostorách bývalého hostince. Je také přímo propojena s prodejnou a showroomem nábytku. Kromě širokého sortimentu vína vám můžeme nabídnout také kávu, nealkoholické nápoje, něco malého k zakousnutí, či zmrzlinu.

Původně byla naše vinotéka umístěna v horní části areálu v sousedství velkoskladu. Zde ovšem nebyla možnost venkovního posezení a lokalita umístění se ukázala jako nevhodná, i z důvodu neustálého ruchu v okolí. Po uvolnění nových prostor v dolní části areálu bylo prioritní vinotéku přestěhovat. Nelenili jsme a záhy se pustili do práce. Začala vznikat naše nová vinotéka, kterou lze navštívit dnes.

Nebylo to vůbec jednoduché, nicméně s myšlenkou na maximální uspokojení potřeb našich zákazníků a hostů jsme vytvořili nejen vnitřní útulný prostor vinotéky, ale také venkovní posezení a dětské hřiště. Postupně jsme celé okolí revitalizovali, doplnili jej dekoracemi a celkově zútulnili celý venkovní prostor. Pro naše hosty také v prostoru objektu BUDAmont Herink pořádáme spoustu akcí, jako např. vinobraní, ochutnávky vín z celého světa, masopust a další. Na výsledek naší práce a fotky z akcí se můžete podívat v naší GALERII.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Za obsluhu vinotéky, 

Iveta

Provozní doba
Den Od-Do
Pondělí 10:00 - 16:00
Úterý 10:00 - 16:00
Středa 10:00 - 16:00
Čtvrtek 10:00 - 16:00
Pátek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 22:00
Neděle zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

O nás

Budamont Herink je náš nový projekt, který má za úkol sdružovat naši vinotéku, prodejnu nábytku a hospodu Stodolu. 

Budamont Herink je místo, kde si vyberete!

Sociální sítě

Kontakt

Hlavní 7
Herink 251 01, okr. Praha-východ 

Email: herink@budamont.cz
Tel: +420 317 070 632