O nás

O nás

Představujeme vám projekt Budamont Herink - místo, kde si vyberete. 

V současné podobě jde o komplex objektů, sloužící k nákupu zboží, ale také k relaxaci, odpočinku, či posezení s přáteli.  Vše na jednom místě. Areál slouží veřejnosti od roku 2015, kdy byla zprovozněna naše vinotéka a prodejna nábytku, rozšířena o velký showroom. Letos jsme pro své zákazníky otevřeli také hospůdku Stodolu, kde se naši zákazníci mohou občerstvit a posedět v příjemném a klidném prostředí.

 

A jak celý projekt vznikal?

Poté, co dnešní objekt Budamont Herink opustila původně sídlící firma na zasklívání lodžií, vyvstala nám na mysl otázka, co s volným prostorem podniknout. Jelikož naše původní vinotéka byla umístěna v sousedství velkoskladu v horní části areálu společnosti Budamont, napadlo nás vinotéku přemístit do klidnějšího prostředí, kam se naši hosté budou rádi vracet.

Zároveň se uvolnily další skladové prostory, které ale nebyly vhodné, ani dostatečně prostorné pro skladování vína. Naskytla se nám ovšem nová příležitost a zároveň velká výzva v rozvoji našeho podnikání. I přes počáteční obavy jsme se rozhodli této příležitosti využít a začali jsme dovážet originální, designový nábytek. Postupně se náš sortiment začal rozrůstat a nyní můžeme svým zákazníkům nabídnout rozmanitý originální sortiment od věšáku na oblečení, přes sady dekorativního nádobí, až po velké kusy nábytku.

Poslední součástí areálu se stala Stodola. Původní stavba plnila dekorační funkci v celém objektu. My jsme ovšem chtěli našim zákazníkům a hostům nabídnout více, a tak jsme začali s rekonstrukcí budovy. Vše se podařilo zrealizovat poměrně rychle a v létě letošního roku došlo ke slavnostnímu otevření první části stodoly, kde si můžete posedět u pivečka a v klidu popovídat s přáteli. V budoucnu plánujeme ještě dostavět kuchyň, aby mohla naše Stodola plnit funkci plnohodnotného restauračního zařízení, kde si lidé pochutnají a budou se k nám rádi vracet.

O nás

Budamont Herink je náš nový projekt, který má za úkol sdružovat naši vinotéku, prodejnu nábytku a hospodu Stodolu. 

Budamont Herink je místo, kde si vyberete!

Sociální sítě

Kontakt

Hlavní 7
Herink 251 01, okr. Praha-východ 

Email: herink@budamont.cz
Tel: +420 317 070 632